Specjalista medycyny ratunkowej z Zielonej Góry został szczepionkowym milionerem. Szczepionki nie były przebadane i dopuszczono je awaryjnie.
w njusletterze gazety wyborczej o miejskim radnym "W Zielonej Górze specjalista medycyny ratunkowej w 2021 r. wzbogacił się o ponad 4,3 mln zł. Co robił? Szczepił, szczepił, szczepił... A że wycena tego zabiegu była korzystna - został milionerem. - Wszystko zarobiłem ciężką pracą i kosztem czasu spędzonego z żoną i moimi trojaczkami - mówi medyk".
wg njuslettera GW
Komentarze
Prześlij komentarz